افتتاح 40 پروژه ورزشی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در یزد

به گزارش وبلاگ رحیمی، مسعود شریعتی در شورای سیاستگذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: برگزاری همه برنامه هایی که قالب ورزشی دارد، در ایام دهه فجر سال جاری بر عهده خود ورزشکاران گذاشته شده است.

افتتاح 40 پروژه ورزشی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در یزد

وی با اشاره به اینکه شعار کمیته ورزش و جوانان ستاد دهه فجر در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 40 سال ورزش، 40 سال افتخار است، مطرح نمود: در طول ایام دهه فجر از 40 افتخارآفرین ورزشی استان یزد تجلیل خواهیم کرد.

شریعتی با بیان اینکه این ورزشکاران از میان پیشکسوتان، مدال آوران و استعدادهای برتر ورزشی استان یزد انتخاب می شوند، بیان نمود: یزد امسال در المپیاد ملی استعدادهای برتر ورزشی رتبه ششم را از آن خود کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد همچنین از افتتاح و بهره برداری 40 پروژه ورزشی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان یزد اطلاع داد و گفت: از ابتدای امسال تاکنون 20 پروژه مورد بهره برداری قرار گرفته و 20 پروژه دیگر نیز تا انتها امسال افتتاح می گردد.

وی همچنین از برگزاری جشنواره های هنری، جشن ازدواج، همایش های توانمندسازی جوانان در زمینه های مختلف به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اطلاع داد و گفت: اوج این برنامه ها در ایام الله دهه فجر خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "افتتاح 40 پروژه ورزشی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در یزد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح 40 پروژه ورزشی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در یزد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید