بگوویچ: مقابل مس کرمان قاطعانه به پیروزی رسیدیم، شخصیتم اجازه نمی دهد در مورد مربی دیگری صحبت کنم

به گزارش وبلاگ رحیمی، سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان تأکید کرد تیمش در هفته دوم لیگ دسته اول قاطعانه مس کرمان را شکست داده است.

بگوویچ: مقابل مس کرمان قاطعانه به پیروزی رسیدیم، شخصیتم اجازه نمی دهد در مورد مربی دیگری صحبت کنم

وینگو بگوویچ در گفت و گو با خبرنگار ورزشی وبلاگ رحیمی درباره پیروزی 2 بر یک گل گهر سیرجان مقابل مس کرمان در هفته دوم لیگ دسته اول گفت: این دیدار دربی کرمان بود و حساسیت های خودش را داشت. کنترل بازی کاملاً دست ما بود و دو گل زدیم، اما سه، چهار موقعیت تک به تک را هم از دست دادیم. ضمن اینکه بازیکنان ما بعد از بازی هفته اول مقابل شاهین بوشهر به دلیل شرایط بد آب و هوایی این شهر کمی خسته بودند. با این وضعیت به نظرم خیلی قاطعانه مقابل مس کرمان به پیروزی رسیدیم.

وی در مورد قضاوت محمدحسین ترابیان در این مسابقه توضیح داد: داور بازی را فوق العاده قضاوت کرد و نمی توانم در مورد او صحبتی کنم. به نظرم داوری هیچ مشکلی نداشت.

سرمربی تیم گل گهر سیرجان در واکنش به صحبت های نادر دست نشان که مدعی گردیده بود، در جریان مسابقه او به این مربی فحش داده است، گفت: من در جریان بازی یک کلمه هم با کسی صحبت نکردم. اصلاً شخصیت و رفتار من این گونه نیست. 16 سال است در ایران کار می کنم و یک کلمه هم در مورد هیچ مربی حرف نزده ام. شخصیت و رفتار من این اجازه را نمی دهد که با مربی دیگری صحبت کنم. برای من اصلاً مهم نیست دیگران چه می گویند. من فقط در مورد تیمم و کیفیت بازی می توانم صحبت کنم.

بگوویچ در پاسخ به این پرسش که آیا تیمش را جزو مدعیان لیگ دسته اول می داند یا خیر، گفت: الان هفته دوم است و نمی گردد قاطعانه در این مورد حرف زد. تیم هایی مثل بادران، آلومینیوم، اکسین و چند تیم دیگر مدعی هستند. بعد از بازی با مس کرمان هم به بازیکنانم گفتم این بازی را باید فراموش کنید و تمرکز خود را روی بازی با نماینده ارومیه بگذارید. ما بازی به بازی پیش می رویم و این چیزی است که باید باشگاه های حرفه ای رعایت نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بگوویچ: مقابل مس کرمان قاطعانه به پیروزی رسیدیم، شخصیتم اجازه نمی دهد در مورد مربی دیگری صحبت کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بگوویچ: مقابل مس کرمان قاطعانه به پیروزی رسیدیم، شخصیتم اجازه نمی دهد در مورد مربی دیگری صحبت کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید