تصاویر، نوجوان 15 ساله کروات، قربانی زمین لرزه شد

به گزارش وبلاگ رحیمی، یک پسر نوجوان 15 ساله در زمین لرزه صبح امروز (یکشنبه) پایتخت کرواسی جان خود را از دست داد و چندین نفر دیگر نیز در این حادثه زخمی شدند.

تصاویر، نوجوان 15 ساله کروات، قربانی زمین لرزه شد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ رحیمی، یک پسر نوجوان 15 ساله در زمین لرزه امروز (یکشنبه) شمال زاگرب پایتخت کروواسی جان خود را از دست داد و دهها نفر دیگر نیز زخمی شدند.

بنا به گزارش روزنامه انگلیسی دیلی میل، شدت زمین لرزه صبح امروز در پایتخت کرواسی که ظاهراً به مدت 10 ثانیه ادامه داشت، به اندازه ای بود که مردم از ترس به خیابان ها آمدند و خساراتی نیز به ساختمان ها و خودروهایی که در خیابان ها پارک شده بودند، وارد آمد.

طبق این گزارش، مردم پایتخت کرواسی ساعت 06:23 صبح امروز به وقت محلی (5:23 به وقت گرینویچ) با لرزه های شدید خانه هایشان به خیابان آمدند.

با اینحال، مقام های کرواسی به شهروندان این کشور دستور داده که به واسطه شیوع کرونا در خانه های خود بمانند از هرگونه تجمع بیش از پنج نفر خودداری نمایند.

طبق جدیدترین آمار و ارقام، کرواسی تا به امروز 206 مورد ابتلا به ویروس کرونا را شناسایی نموده و مرگ یک نفر دیگر را از زمان شیوع این ویروس تا به امروز مورد تأیید قرار داده است.

انجمن زمین شناسی آمریکا قدرت زمین لرزه کروواسی را 5.4 ریشتر اعلام نموده است و این در حالی است که مرکز اروپایی لرزه نگاری مدیترانه نیز همچون مرکز علوم زمین شناسی آلمان بیان نمود که قدرت زمین لرزه پایتخت کروواسی، 5.3 ریشتر بوده است که به دنبال زمین لرزه اول، یک زمین لرزه دیگری به قدرت 5.1 ریشتر به وقوع پیوسته است.

شاهدان ماجرا می گویند که چندین پس لرزه در پی وقوع اولین زمین لرزه با قدرت 5.3 ریشتر به وقوع پیوسته است.

منبع: خبرگزاری فارس

به "تصاویر، نوجوان 15 ساله کروات، قربانی زمین لرزه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر، نوجوان 15 ساله کروات، قربانی زمین لرزه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید