تفاهمنامه همکاری بین میراث فرهنگی و کمیته امداد کرمان منعقد شد

به گزارش وبلاگ رحیمی، محمود وفایی در تبادل نظر با خبرنگاران با اشاره به انعقاد تفاهمنامه همکاری با کمیته امداد استان کرمان، گفت: این تفاهمنامه همکاری به منظور استفاده از ظرفیت های هنری و صنایع دستی استان و همچنین توانمندسازی قشرهای نیازمند جامعه منعقد شده است.

تفاهمنامه همکاری بین میراث فرهنگی و کمیته امداد کرمان منعقد شد

وی با اشاره به موضوع این تفاهم نامه گفت: به وجود آوردن بستر لازم برای همکاری در زمینه آموزش مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و همکاری و تعامل در راستای ارتقاء سطح آموزش های مهارتی مجریان طرح های اشتغال و برگزاری جشنواره ها، نمایشگاهها، فروشگاه ها و کارگاههای آموزشی از جمله این موضوعات است.

وفایی همچنین به همکاری برای بازاریابی هایی داخلی و خارجی محصولات صنایع دستی فراوری شده مددجویان کمیته امداد اشاره نمود و گفت: تعامل در زمینه احیاء رشته های صنایع دستی و تبادل اطلاعات و بهره گیری متقابل از ظرفیتهای طرفین از دیگر موضوع تفاهمنامه مذکور است.

وی به تعهدات کمیته امداد استان کرمان نیز اشاره نمود و بیان داشت: استعداد سنجی، شناسایی، اطلاع رسانی و معرفی مددجویان واجد شرایط برای دریافت مجوزهای سه گانه (کارت شناسایی، پروانه فراوری و تاسیس) بیمه تامین اجتماعی و همکاری در زمینه منابع و تسهیلات مشاغل خانگی به افراد آموزش دیده از جمله این تعهدات است.

وفایی به تعهدات این اداره کل نیز مانند برگزاری دوره های آموزشی با معرفی اساتید مجرب، یاری به جذب و بکارگیری مددجویان واجد شرایط در واحدهای گردشگری، تخصیص سهیمه غرفه نمایشگاهی براساس تقویم نمایشگاهی مصوب اداره کل به هنر آموزان کمیته امداد و... را برعهده گرفته است که بدنبال اجرایی شدن هرچه بهتر آنها است.

این تفاهم نامه در مراسمی با حضور مدیران کل دو دستگاه منعقد شد و از تاریخ انعقاد به مدت یک سال قابل اجرا است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تفاهمنامه همکاری بین میراث فرهنگی و کمیته امداد کرمان منعقد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تفاهمنامه همکاری بین میراث فرهنگی و کمیته امداد کرمان منعقد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید