تقدیر معاون دبیرکل سازمان جهانی گردشگری از مونسان برای حضور در دومین کنگره بین المللی تمدن ها و مسیرهای تاریخی

به گزارش وبلاگ رحیمی، معاون دبیرکل سازمان جهانی گردشگری با ارسال نامه ای از رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برای حضور در دومین کنگره بین المللی تمدن ها و مسیرهای تاریخی در بلغارستان تقدیر کرد.

تقدیر معاون دبیرکل سازمان جهانی گردشگری از مونسان برای حضور در دومین کنگره بین المللی تمدن ها و مسیرهای تاریخی

در متن نامه جیم آلبرتو کابال سانکلمنته معاون دبیرکل سازمان جهانی گردشگری به علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آمده است:

استقبال از جناب عالی در صوفیه به نیابت از UNWTO در جریان دومین کنگره بین المللی تمدن ها و مسیرهای تاریخی در بازه زمانی 16-15 نوامبر 2018 باعث افتخار اینجانب بود و مایلم بخاطر مشارکت جنابعالی در پنل عالی رتبه این کنگره از شما سپاسگزاری نمایم.

اطمینان دارم کنگره می تواند گامی اساسی در یافتن راه های ممکنی که تمدن های جهانی به وسیله گردشگری وارد چرخه زندگی شوند، به ویژه با بهره گیری از ظرفیت قوی مسیرهای تاریخی قوی برای تقویت غنای فرهنگی مقاصد، بردارد. همچنین اطمینان دارم که محتوای گفتگوها به ما یاری می نماید تا نقش برجسته ای را که گردشگری می تواند در ایجاد فرصت های جدید اجتماعی-اقتصادی و پیشبرد اهداف توسعه پایدار (SDGs) داشته باشد، یافت گردد.

بدین ترتیب، تخصص و دانش جنابعالی برای نشان دادن نقش معین نماینده ای که دولت ها و سایر نهادها و سازمان های عالی رتبه باید در بهبود توسعه فراگیر گردشگری در طول مسیرهای تاریخی بازی نمایند، بسیار مهم بود و از جنابعالی به خاطر مشارکت ارزشمندتان سپاسگزاریم.

لطفا بالاترین مراتب ارادت اینجانب را پذیرا باشید.

منبع: سازمان میراث فرهنگی

به "تقدیر معاون دبیرکل سازمان جهانی گردشگری از مونسان برای حضور در دومین کنگره بین المللی تمدن ها و مسیرهای تاریخی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقدیر معاون دبیرکل سازمان جهانی گردشگری از مونسان برای حضور در دومین کنگره بین المللی تمدن ها و مسیرهای تاریخی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید