کوشش نامی نو برای رسیدن به صدر فوتسال بانوان

به گزارش وبلاگ رحیمی، در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتسال بانوان، نامی نو اصفهان و دختران کویر مس کرمان در حالی برابر هم به میدان می روند که ملی حفاری صدرنشین استراحت دارد.

کوشش نامی نو برای رسیدن به صدر فوتسال بانوان

به گزارش وبلاگ رحیمی، نوزدهمین هفته لیگ برتر فوتسال بانوان جمعه(30 آذر) برگزار می گردد. لیگی که با یازده تیم کار خود را پیگیری کرد اکنون به هفته های سرانجامی خود رسیده است. برخی از تیم ها همچون شرکت ملی حفاری ایران و نامی نو اصفهان که ابتدا تحت نام سپیدرود تهران فعالیت می کرد از ابتدا با هدف قهرمانی کارشان را شروع کردند همانگونه که شهناز کمک سرمربی نامی نو پس از اولین بازی در لیگ به وبلاگ رحیمی گفت: شک نکنید هدفمان قهرمانی است. برخی تیم های دیگر چون مس رفسنجان به تدریج و پس از گذشت چند هفته به جمع مدعیان پیوستند. مس اولین پیروزی خود را در هفته ششم و برابر هیات فوتبال خراسان رضوی به دست آورد.

لیگ سال جاری طبق اعلام قبلی به صورت پلی آف برگزار می گردد به این صورت که پس از سرانجام مسابقات لیگ، چهار تیم برتر جدول برای معین قهرمان با هم به رقابت می پردازند. با نگاهی به جدول امتیازهای لیگ می بینیم که تیم های سوم تا پنجم رقابت نزدیکی برای قرار دریافت در جمع چهار تیم دارند، رقابتی که در هفته های سرانجامی به اوج خود رسیده است و تا 31 دی ماه ادامه دارد.

در هفته نوزدهم تیم های نامی نو اصفهان و دختران کویر مس کرمان که به ترتیب در صندلی دوم و سوم قرار دارند برابر هم به میدان می روند تا فاصله خود را با ملی حفاری صدرنشین که این هفته با قرعه استراحت روبه رو شده کمتر نمایند. مس چهارمین تیم جدول رده بندی هم به دلیل هم امتیاز بودن با پویندگان صنعت فجر شیراز برای پیروزی برابر شهرداری رشت به میدان می رود. دربی شیراز نیز یکی از بازی های مهم این هفته است. پویندگان صنعت فجر و پارس آرا دو تیم شیراز جمعه در سالن پهلوانان نصیری این شهر به مصاف هم می روند.

بازی های هفته نوزدهم:

جمعه(30 آذر)

دختران کویر مس کرمان - نامی نواصفهان، سالن شهرداری کرمان

شهرداری رشت - مس رفسنجان، سالن آتش نشانی رشت

پویندگان صنعت فجر شیراز - پارس آرا شیراز، سالن پهلوانان نصیری شیراز

پالایش نفت آبادان - دیرژنو فرخ شهر، مجموعه 17 شهریوری آبادان

هیات فوتبال خراسان رضوی - استقلال ساری، سالن شهیدبهشتی مشهد

جدول رده بندی لیگ
نام تیم تفاضل امتیاز
شرکت ملی حفاری 58 47
نامی نو اصفهان 65 42
دختران کویر مس کرمان 55 32
مس کرمان 29 28
پویندگان صنعت فجر شیراز 22 28
پالایش نفت آبادان 16 24
شهرداری رشت 24- 19
پارس آرا شیراز 55- 15
دریژنو فرخ شهر 52- 12
هیات فوتبال خراسان رضوی 48- 6
استقلال ساری 66- 4
منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کوشش نامی نو برای رسیدن به صدر فوتسال بانوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش نامی نو برای رسیدن به صدر فوتسال بانوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید