دوام گوشی تاشو موتورولا ریزر بسیار پایین تر از حد انتظار است

به گزارش وبلاگ رحیمی، مدتی قبل نسل جدید موتورولا ریزر معرفی گردید که از نمایشگر انعطاف پذیر بهره می برد. اما در این میان، دوام گوشی های تاشو یکی از موضوع های بسیار مهمی است که برای کاربران اهمیت زیادی دارد. در همین زمینه، سایت CNET آزمایشی انجام داده تا بتواند میزان دوام این گوشی تاشو را تشخیص بدهد.

دوام گوشی تاشو موتورولا ریزر بسیار پایین تر از حد انتظار است

برای این آزمایش، از یک دستگاه استفاده شده تا هزاران بار موتورولا ریزر باز و بسته گردد. سایت CNET از همین دستگاه برای آزمایش گلکسی فولد هم استفاده نموده که در نهایت توانست حدود 120 هزار مرتبه باز و بسته شدن را دوام بیاورد. اما متاسفانه، به نظر می رسد موتورولا ریزر از لحاظ دوام حرف زیادی برای گفتن ندارد و در این آزمایش بعد از 27218 مرتبه باز و بسته شدن خراب شد و کارشناسان این سایت دیگر نتوانستند آن را به طور کامل ببندند. در ادامه می توانید نحوه عملکرد این دستگاه را مشاهده کنید.

البته باید بگوییم که در این آزمایش حتی پس از خرابی لولای گجت، امکان استفاده از نمایشگر انعطاف پذیر وجود دارد. در هر صورت این آزمایش نشان می دهد اگر روزی 100 بار موتورولا ریزر را باز و بسته کنید، این گوشی یک سال هم دوام نمی آورد. اگر این رقم 50 بار در روز باشد، می توانید برای حدود 18 ماه از این گوشی 1500 دلاری بهره ببرید.

در نهایت باید خاطرنشان کنیم که این ربات اگرچه مانند انسان به نرمی گوشی را باز و بسته نمی کند و ضمناً در زمان محدود هزاران بار گوشی متحمل چنین فشاری می گردد، ولی در هر صورت برای آنالیز دوام گوشی تاشو باید چنین آزمایش هایی انجام گردد. در نهایت امیدواریم شرکت ها برای ساخت گوشی های تاشو توجه بیشتری به افزایش دوام آن ها نشان بدهند.

گلکسی Z Flip در برابر موتورولا ریزر؛ نبرد گوشی های تاشو تازه نفس

منبع: Android Authority

منبع: دیجیکالا مگ

به "دوام گوشی تاشو موتورولا ریزر بسیار پایین تر از حد انتظار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوام گوشی تاشو موتورولا ریزر بسیار پایین تر از حد انتظار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید