زمستان سرد در کافه نمایش رادیو

به گزارش وبلاگ رحیمی، نمایش های رادیویی منتخب فصل زمستان 98 معاونت صدا اعلام شد.

زمستان سرد در کافه نمایش رادیو

به گزارش وبلاگ رحیمی از روابط عمومی معاونت صدا، نمایش خانواده شیرین با موضوع اصلاح امور بهداشتی، شنبه تا آدینه با تهیه نمایندگی اشرف السادات اشرف نژاد، کارگردانی مهدی نمینی مقدم و بازیگری ناهید مسلمی، احمد گنجی، نورالدین جوادیان و میرطاهرمظلومی پخش می گردد.

موضوع نمایش بدین قرار است :دکتر فراست انسانی محترم، منضبط و مقید به اصول بهداشتی، اخلاقی و قانونی است.ولی متاسفانه با بی توجهی و نا آگاهی اطرافیان به این اصول، دچار مسائل و چالش های مختلفی می گردد. دکتر فراست با همفکری و همدلی اعضای خانواده خود در پی برطرف مسائل و چالشهایی که برای وی پیش آمده است کوشش می نماید.

مستمع رادیو سلامت روی موج fm ردیف 102 مگاهرتز باشید.

رازمهر قصه دو دانشجو در یک دانشگاه است که در جریان فعالیت های سیاسی و مبارزاتی دوران پهلوی با همدیگر آشنا می شوند . در جریان فعالیتهای سیاسی و انقلابی به یکدیگر علاقمند شده و این علاقه منجربه ازدواج می گردد .این نمایش با رویکرد سیاسی و اجتماعی به کارآمدی نظام اسلامی و کانون خانواده توجه ویژه ای دارد.

این نمایش رادیویی شنبه تا آدینه ساعت 1:30 به تهیه نمایندگی فرشاد آذرنیا،کارگردانی رضا عمرانی و بازیگری بهناز بستان دوست،حمید یزدانی،مهرداد مهماندوست از شبکه رادیویی جوان پخش می گردد.

مستمع رادیو جوان روی موج fm ردیف 88 مگاهرتز باشید.

دوازده ضربه قصه یکی از رجال ذی نفوذ تهران در دوره پهلوی اول است که با دوزاده ضربه به قتل

می رسد و کارآگاه حکمت، بازنشسته اداره تامینات در دوره نابسامان حکومت پهلوی اول به دنبال کشف راز این قتل است. او برای رسیدن به سر نخ های لازم مجبور به مقاومت و ایستادگی در برابر عوامل حکومت رضا خان است، این نمایش به فساد در دربار پهلوی توجه می نماید.

نمایش دوازده ضربه به تهیه نمایندگی فرشاد آذرنیا، کارگردانی مهرداد مهماندوست وبازیگری حمید یزدانی،محمدرضاعلی،شمسی صادقی،رضاعمرانیو بهرام ابراهیمی شنبه تا آدینه ساعت 22:30 از رادیو تهران پخش می گردد.

مستمع رادیو تهران روی موج fm ردیف 94مگاهرتز باشید.

شبکه رادیویی ورزش به رنگ قهرمانی را با موضوع ورزش دو میدانی ساعت 13:30 به تهیه نمایندگی فرشاد آذر نیا، کارگردانی رضا عمرانی و بازیگری محمدرضاعلی، شهین نجف زاده و مهرداد مهماندوست پخش می نماید.

نمایش به رنگ قهرمانی داستان داوود در حال آماده سازی جوانانی از محله های فقیر نشین تهران است که برای شرکت در مسابقه دو ومیدانی کوشش می نمایند. آنها می خواهند رکورد کشور را بالا ببرند. ترویج ورزش دومیدانی به عنوان مادر ورزش ها در داستان زندگی جوانی که برای این ورزش کوشش می نماید موضوع این نمایش است.

مستمع رادیو ورزش روی موج fm ردیف 92مگاهرتز باشید.

نمایش هزار افسان در باره شهرزاد قصه گو، شخصیت اصلی و بانوی روایتگر داستان های هزار و یک شب است که پس از ازدواج با شاه ایران، شهریار، هر شب برای او قصه می گوید و بقیه داستان را برای شب بعد موکول می نماید، این برنامه به فرهنگ زبان و ادبیات فارسی توجه ای ویژه دارد.

هزار افسان با موضوع زبان و ادبیات فارسی شنبه تا چهارشنبه ساعت 12:30 به تهیه نمایندگی محمد مهاجر، کارگردانی میکائیال شهرستانی و بازیگری مهین نثری، میکائیل شهرستانی و صدیقه کیانفر پخش می گردد.

مستمع رادیو فرهنگ روی موج fm ردیف 106مگاهرتز باشید.

رادیو ایران نیز پنج مضحکه در تهران را روانه آنتن می نماید.

این نمایش تاریخی برشی از دوران حکومت شاهان قاجاراست .که با نگاهی طنز روایتی از زمانی است که مظفرالدین شاه درگذشته و تهران منتظر محمدعلی میرزا نایب السلطنه است.گروهی از مردم بازار دست زنان و آوازخوان در حال مشایعت میرآقاباشی به کاخ هستند.این نمایش به موضوعاتی چون میراث فرهنگی، حقوق و تکالیف شهروندی و آشنایی با میر نوروزی و کاربردهای آن در بستر فرهنگ فارسی، اشاره دارد.

پنج مضحکه در تهران به تهیه نمایندگی آزاده شاهرخ مهر، کارگردانی بهرام سروری نژاد و بازیگران محمد آقامحمدی، بهرام ابراهیمی، میرطاهرمظلومی و نورالدین جوادیان شنبه تا چهارشنبه ساعت 22:30 پخش می نماید.

مستمع رادیو ایران روی موج fm ردیف 90مگاهرتز باشید.

منبع: جام جم آنلاین

به "زمستان سرد در کافه نمایش رادیو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمستان سرد در کافه نمایش رادیو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید