سید شهاب ابوذریان: در دومین دوره جشنواره ورزش های بیلیاردی استعدادهای خوبی حضور داشتند

به گزارش وبلاگ رحیمی، سید شهاب ابوذریان، بازیکن اسنوکر کشورمان گفت: در دومین دوره جشنواره ورزش های بیلیاردی در بندرانزلی استعدادهای خوبی حضور داشتند.

سید شهاب ابوذریان: در دومین دوره جشنواره ورزش های بیلیاردی استعدادهای خوبی حضور داشتند

سید شهاب ابوذریان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ رحیمی ، در خصوص دومین جشنواره ورزش های بیلیاردی گفت: در دوره قبل مسابقات حضور داشتم و باید بگویم سطح این دوره بالاتر بود و ورزشکاران خوبی شرکت نموده بودند.این مسابقات در رده سنین مختلف برگزار گردید که این از نکات مثبت جشنواره است.

وی در ادامه اضافه نمود: در رده سنی زیر 21 سال به مسابقات هند، چین و سریلانکا اعزام شدم و حضور در مرحله یک هشتم قهرمانی آسیا بهترین عنوان من در مسابقات بوده است.

بازیکن اسنوکر کشورمان گفت: در این دوره استعدادهای خوبی را دیدم به خصوص از تبریز و اگر فدراسیون از آنها حمایت کند، در آینده بازیکنان جدیدی را خواهیم دید و شاهد پیشرفت آنها خواهیم بود.

وی یادآور شد: قبل از اینکه وارد تیم ملی شوم وقتی با بازیکنان درجه یک یا دو تیم ملی بازی می کردم احساس غرور می کردم و اینکه بازیکنان این فرصت را دارند که در جریان این مسابقات در کنار بازیکنان ملی پوش قرار بگیرند انگیزه آنها را افزایش خواهد داد. هیئت استان ما یعنی خراسان رضوی پیشرفت های خوبی را داشته و بیش از گذشته از ورزشکاران حمایت می نماید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سید شهاب ابوذریان: در دومین دوره جشنواره ورزش های بیلیاردی استعدادهای خوبی حضور داشتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سید شهاب ابوذریان: در دومین دوره جشنواره ورزش های بیلیاردی استعدادهای خوبی حضور داشتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید