صمد: بازی اندونزی رو دزدیدن، نشون میدن!

به گزارش وبلاگ رحیمی ، ماجرای پخش بازی های آسیایی جاکارتا از صدا و سیما هر روز وارد چالش های بیشتری می گردد. خبرنگاران اعزامی صدا و سیما مشکلات جدی برای ورود به محل برگزاری رقابت ها دارند و حق هیچ گونه تصویربرداری را هم ندارند. چرا؟ چون حق پخش این رقابت ها خریداری نشده و پخش تمام رویدادها هم به صورت غیر قانونی صورت می گیرد.

صمد: بازی اندونزی رو دزدیدن، نشون میدن!

در ادامه این حواشی که از ممانعت ورود وبلاگ رحیمی این نهاد تا دستگیری یکی از این وبلاگ رحیمی ادامه داشته، عدم پخش بسکتبال هم اعتراض اهالی این رشته را به دنبال داشته است. ارسلان کاظمی پیش از مسابقه از احتمال عدم پخش گفته بود و پس از بازی هم حامد حدادی با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرامش از صدا و سیما خواست تا دیگر بازی های این تیم را پخش نکند!

حدادی نوشته: به شخصه متاسفم برای صدا و سیمای ملی که بازی تیم های ملی مخصوصا بسکتبال رو زنده پخش نمی کنه! نمی دونم چجوری بازی مغولستان و تایلند پخش میشه. شاید علاقه خاصی وجود داره به اون کشورها! لطفا دیگه پخش نکنید!

کنایه صمد با معرفی چهره ها

پس از حدادی، صمد نیکخواه هم دست به کار شد و در تصاویری که زنجیروار منتشر کرد، با ادبیات طنزگونه خاص خودش، به پخش نشدن بازی اول بسکتبال معترض شد. صمد برای هر عکس شرحی جداگانه نوشته که برخی از آنها را می بینید. او با انتشار تصاویری از خودش، حدادی، محمد موسوی و چند هم تیمی دیگرش به انتقاد از صدا و سیما پرداخته.

او با جمله هایی نظیر فکر می کنم رییس صدا و سیما ایرانی نیست یا من هنوز ضرغامی رو رییس صدا و سیما می دونم به سیمای ملی کنایه زده است. او در نهایت هم تصویری از پخش بازی اندونزی از شبکه ورزش را منتشر نموده و نوشته: آقا زود بزنید شبکه ورزش بازی اندونزی رو دزدیدن دارن پخش می کنن!

منبع: ایران ورزشی

به "صمد: بازی اندونزی رو دزدیدن، نشون میدن!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صمد: بازی اندونزی رو دزدیدن، نشون میدن!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید