فوتبال دنیا، راموس: همه فقط برخورد مرا با صلاح یادشان هست نه تهدید شدنم به مرگ!، از انگلیسی ها انتظار نداشتم مرا هو نمایند

به گزارش وبلاگ رحیمی، کاپیتان رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا بار دیگر بر عمدی نبودن برخوردش با مهاجم لیورپول در فینال لیگ قهرمانان فصل گذشته تأکید و فاش کرد که آن اتفاق برایش تبعات ناخوشایندی داشته است.

فوتبال دنیا، راموس: همه فقط برخورد مرا با صلاح یادشان هست نه تهدید شدنم به مرگ!، از انگلیسی ها انتظار نداشتم مرا هو نمایند

به گزارش وبلاگ رحیمی، سرخیو راموس بعد از پیروزی 2 بر یک تیم ملی اسپانیا مقابل تیم ملی انگلیس در ورزشگاه ومبلی در دور اول مرحله گروهی لیگ ملت های اروپا، به هو شدنش در این بازی واکنش نشان داد.

کاپیتان 32 ساله ماتادورها پس از این مسابقه که در آن با هر بار پا به توپ شدنش از سوی طرفداران تیم ملی انگلیس هو می شد، گفت: هر کسی از هو شدن گریزان است اما وقتی هو می شوی تأثیر آن را احساس می کنی. با این حال من نگذاشتم که روی من تأثیر بگذارد. این سوت ها و هو شدن ها روی بازی من تأثیری ندارد. دوست داشتم طور دیگر از من استقبال می شد. مردم فقط اتفاقی که در فینال رخ داد را به یاد دارند و هیچ کسی یادش نیست که من، خانواده ام و فرزندانم تهدید به مرگ شدیم. این موضوع بسیار حساسی است که خیلی ها با آن شوخی می نمایند و به همین دلیل آنها در ورزشگاه بزرگی مانند این مرا هو می نمایند. وجدان من راحت است. قبلاً هم شرح داده ام که در فینال چه اتفاقی افتاد و دیگر دلیلی ندارد که بیشتر از این شرح بدهم.

راموس اضافه کرد: انتظار نداشتم که در این ورزشگاه اینطور از من استقبال گردد چون همانطور که قبلاً هم گفتم، اگر این طرفداران انگلیسی یک خصلت خوب داشته باشند، این است که آنها همیشه قدر بازیکنان بزرگ را دانسته اند. این بار این اتفاق رخ نداد اما من خیلی خونسردم و وجدانم هم درباره اتفاقی که افتاد بسیار راحت است. همانطور که قبلاً هم گفتم، من هرگز سعی نکردم تا به بازیکنان دیگر آسیب برسانم. شاید بسیاری از مردم دچار سؤ تفاهم گردیده باشند اما از این اتفاقات در فوتبال رخ می دهد. این موضوع اما هیچ تغییری در بازی یا در شخصیت من ایجاد نمی کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، راموس: همه فقط برخورد مرا با صلاح یادشان هست نه تهدید شدنم به مرگ!، از انگلیسی ها انتظار نداشتم مرا هو نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، راموس: همه فقط برخورد مرا با صلاح یادشان هست نه تهدید شدنم به مرگ!، از انگلیسی ها انتظار نداشتم مرا هو نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید