مشهد، یحیی گل محمدی: شاید برای خارج کردن استقلال از بحران می خواهند بازی ما را به تعویق بیندارند، نتیجه بازی غیرمعمول بود

به گزارش وبلاگ رحیمی، یحیی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال پدیده بر مواضع مدیریت این باشگاه بر برگزاری بازی سرخپوشان مشهدی و استقلال در هفته پیشِ رو تأکید کرد.

مشهد، یحیی گل محمدی: شاید برای خارج کردن استقلال از بحران می خواهند بازی ما را به تعویق بیندارند، نتیجه بازی غیرمعمول بود

به گزارش وبلاگ رحیمی از مشهد مقدس، یحیی گل محمدی پس از برتری 3 بر صفر تیمش مقابل نساجی مازندران گفت: پیش بینی می کردیم که بازی سختی خواهیم داشت. فکر می کنم در نیمه اول از موقعیت های مان خوب استفاده کردیم و بازی در دست مان بودیم. در نیمه اول گل هم زدیم، اما در آغاز نیمه دوم استرس زیادی به ما وارد شد، چرا که می خواستیم سه امتیاز را هر طور شده ببریم.

باید به بازیکنان مان تبریک بگویم به خاطر روحیه بردی که داشتند.، وی با بیان این جمله گفت: ما از فرصت ها خوب استفاده کردیم و امروز یک تیم فرصت طلب نشان دادیم. این نشان دهنده بزرگی بچه های ماست که از موقعیت هایی که به دست می آورند، استفاده می نمایند. از طرفداران هم تشکر ویژه ای دارم که سه امتیاز امروز را مدیون آنها هستیم و امیدوارم حمایت شان ادامه داشته باشد. از استاندار خراسان رضوی هم تشکر می کنم، چرا که بخشی از مسائل ما را حل کرد. امیدوارم این روند حمایتی از تیم ما ادامه داشته باشد. به نکونام هم بابت ساختن چنین تیمی تبریک می گویم. نتیجه نسبت به فوتبالی که هر دو تیم نشان دادند، غیرمعمول بود. از بچه های خودمان هم که با جان و دل بازی می نمایند، تشکر می کنم.

گل محمدی همچنین درباره تماس مسئولان مجموعه پدیده با او خاطر نشان کرد: در روز بازی با فولاد خودشان تماس دریافتد. ما اصلاً پیشقدم نشده بودیم، برای اینکه با آنها مذاکره کنیم. خودشان زنگ زدند و قرار گذاشتند و جلسه گذاشتیم. گفتند که حمایت می کنیم، ولی خبری نشد و بعد نمی دانم چه شد. در هر صورت چرا آمدند و چرا ادامه ندادند و رفتند و باید از خودِ مسئولان پدیده پرسید. بعضی وقت ها در مشهد اتفاقات عجیبی می افتد و الان دیگر خیلی مهم نیست و نمی خواهیم فکرمان را مشغول آنها کنیم. ما این روند را این قدر خوب ادامه می دهیم که خود مسئولان پا پیش بگذارند تا مسائل را رفع نمایند.

سرمربی تیم فوتبال پدیده با تشریح شرایط تیمش گفت: اکبر صادقی یک مهره کلیدی برای ما و به نوعی موتور تیم ماست. با نبودن او مسائلی در وسط زمین داشتیم. البته سینا زامهران خیلی خوب جای او بازی کرد. زامهران با جان و دل بازی کرد و حتی سرش شکست، اما توانست حملات حریف را دفع کند و حضورش در خاتمه به نفع ما هم شد. من هم باید از سینا تشکر کنم که خیلی خیلی خوب بازی کرد و هم از بچه ها که توانستند جای خالی اکبر را پر نمایند.

گل محمدی درباره احتمال تعویق دیدار جمعه هفته آینده تیمش مقابل استقلال توضیح داد: برنامه ای که از سازمان لیگ گرفتیم و صحبتی که کردیم این بود که جمعه باید با استقلال بازی کنیم و ورزشگاه های مختلفی را پیشنهاد کردند و ما هم تمام برنامه ریزی و حتی دریافت هتل و رزرو بلیت را هم انجام دادیم اما صحبت هایی است که این بازی را عقب بیندازند. متاسفانه نمی دانیم چون یک تیم بزرگ به بحران خورده است، شاید فدراسیون بخواهد برای اینکه این تیم (استقلال) از بحران خارج گردد برنامه ریزی را عوض کند. اگر بخواهند بازی را استقلال را لغو نمایند اقتدار سازمان لیگ و فدراسیون خدشه دار می گردد، ضمن اینکه اگر قرار باشد بازی با استقلال بعد از فیفادی برگزار گردد اصلاً فرصت نیست و نمی دانم چطور می خواهند بازی استقلال را در زمان دیگری برگزار نمایند. سال جاری با توجه به تعطیلی های زیاد حیف است که لیگ آسیب ببیند. تعطیلی ها کمکی به لیگ نمی کند و با روندی که تیم ها دارند بعد از تعطیلات ضربه می خورند. اگر با استقلال بازی نکنیم تنها تیمی هستیم که سه هفته بازی نمی کنیم و این ظلم به پدیده است و این بازی نباید تحت هیچ عنوانی عقب بیفتد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا اختلاف پدیده با نساجی سه گل بود، گفت: با کیفیتی که هر دو تیم فوتبال بازی کردیم اختلاف ما سه گل نبود، ولی موقعیت هایی که ما به دست آوردیم موقعیت های خیلی خوبی بودند. با اینکه بازی سختی بود، ولی در کل توانستیم از فرصت ها استفاده کنیم و با گل های زیاد بازی را ببریم. این موضوع کیفیت و بازیکن خوب می خواهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مشهد، یحیی گل محمدی: شاید برای خارج کردن استقلال از بحران می خواهند بازی ما را به تعویق بیندارند، نتیجه بازی غیرمعمول بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشهد، یحیی گل محمدی: شاید برای خارج کردن استقلال از بحران می خواهند بازی ما را به تعویق بیندارند، نتیجه بازی غیرمعمول بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید