والی: اعتماد به نفس تیم از دست رفته است، فصل نقل و انتقالات فولاد، دست یک نفر نبود

به گزارش وبلاگ رحیمی، ایوب والی مدافع تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: اعتماد به نفس تیم از دست رفته است و امیدوارم با کسب چند نتیجه خوب شرایط تغییر کند.

والی: اعتماد به نفس تیم از دست رفته است، فصل نقل و انتقالات فولاد، دست یک نفر نبود

ایوب والی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ رحیمی، در خصوص شرایط نامناسب فولاد در فصل جاری گفت: متأسفانه فولاد چند سالی است که نتیجه نمی گیرد، بعد از آن قهرمانی که چند سال پیش در لیگ برتر به دست آمد، شرایط فولاد تغییر کرد و این تیم دیگر نتوانست خودش را پیدا کند. یکی از دلایل مهم، کم شدن بودجه بود که این موضوع دست مدیریت و کادر فنی را بست. فولاد بعد از آن قهرمانی، طرفداران زیادی پیدا کرد، ولی متأسفانه در سال های بعد شرایط عوض شد و کم شدن بودجه نقش مهمی در افت فولاد داشت و تاثیر منفی خودش را گذاشت.

وی در قسمت دیگری از حرف هایش عنوان نمود: سال جاری در ابتدای فصل یک سری مسائل پیش آمد و فصل نقل و انتقالات فولاد، دست یک نفر نبود. دوست ندارم بیشتر از این توضیحی بدهم، ولی اتفاقاتی رخ داد که نتایج خوبی نگرفتیم، ضمن اینکه اعتماد به نفس تیم هم از دست رفته است. ما بازیکنان خوبی داریم و می توانیم این وضعیت را تغییر دهیم، امیدوارم تا سرانجام نیم فصل اول چند نتیجه خوب بگیریم تا شرایط تیم را تغییر بدهیم. عزیز فریسات سرمربی موقت فولاد خوزستان شد

والی با اشاره به نارضایتی طرفداران فولاد از این وضعیت گفت: ما می دانیم که آنها چقدر ناراحت هستند. طرفداران واقعی فولاد همیشه کنار تیم بوده اند و ناراحتی آنها را درک می کنیم. کوشش می کنیم که نتایج خوبی بگیریم و می دانیم که اگر برد بیاوریم آنها خوشحال می شوند و قسمتی از مسائل شان را فراموش می نمایند. ما در نیم فصل هم این فرصت را داریم تا خودمان را از لحاظ فنی، بدنی و شرایط روحی روانی قوی تر کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "والی: اعتماد به نفس تیم از دست رفته است، فصل نقل و انتقالات فولاد، دست یک نفر نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "والی: اعتماد به نفس تیم از دست رفته است، فصل نقل و انتقالات فولاد، دست یک نفر نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید