پویش غلبه بر کرونا در قم شروع شد

به گزارش وبلاگ رحیمی، پویش غلبه بر کرونا با دعوت مدیریت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم از انجمن ها، تشکل ها، کانون ها و دانشجویان در شهر مقدس قم شروع به کار کرد.

پویش غلبه بر کرونا در قم شروع شد

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ رحیمی، مدیریت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم با صدور پیامی از تشکل ها، کانون ها و انجمن های علمی و سایر دانشجویان برای شرکت در پویش غلبه بر کرونا دعوت نموده است که متن این دعوت به توضیح زیر است:

امروز که استان قم دچار معظلی به نام کرونا شده است به نظر میرسد که مردم شریف استان بیش از گذشته نیازمند مشارکت عموم جامعه سلامت استان و یک عزم عمومی و فی الواقع جهادی برای فائق آمدن بر این مشکل می باشد! عزمی که پیر و جوان، زن و مرد، دکتر و پرستار و پیراپزشک و کارمند و دانشجو نمیشناسد.

امروز وظیفه ای هرچند کوچک به گردن تک تک ماست که امیدواریم همه ما از آن سربلند بیرون بیاییم. امروز استان نیازمند پتانسیل فوق العاده شما دانشجویان عزیز در کمک به غلبه بر این مشکل می باشد. مدیریت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم دست کمک به سوی تمامی انجمن ها، کانون ها، تشکل های دانشجوئی و نیز تمام دانشجویانی دراز میکند که همیشه در کمک به هم نوع پیشتاز بوده اند و از تمامی عزیزان جهت غلبه بر این مشکل استمداد می طلبد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پویش غلبه بر کرونا در قم شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پویش غلبه بر کرونا در قم شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید