پیگیری موضوع بریده شدن گوش کودک زباله گرد

به گزارش وبلاگ رحیمی، رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران از پیگیری موضوع بریده شدن گوش کودک زباله گرد اطلاع داد.

پیگیری موضوع بریده شدن گوش کودک زباله گرد

الهام فخاری در گفت وگو با وبلاگ رحیمی، در واکنش به انتشار فیلمی مبنی بر بریده شدن گوش یک کودک زباله گرد که مدعی گردیده افرادی با پوشش و لباس مامور شهرداری با تیغ اصلاح گوش وی را بریده اند، گفت: من با شهردار منطقه 3 صحبت کردم و قرار شد که پیگیری های لازم را در مورد صحت و سقم این ادعا انجام دهد.

وی با بیان این که موضوع این است که باید اصل ماجرا حل گردد، اظهار کرد: در کمیته اجتماعی شورای شهر تهران به دنبال آن هستیم که مولفه های دقیق تری را در مورد کنترل عملکرد پیمانکاران زباله داشته باشیم.

رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران با بیان این که بعضا دیده می گردد که پیمانکاران وظایف خود را به پیمانکاران درجه 2 و 3 واگذار می نمایند و حتی از اتباع بیگانه بهره کشی می گردد، گفت: باید مدل نظارتی مان را موثرتر کنیم و قطعا این مهم پیگیری می گردد.

فخاری با بیان این که باید نظام مدیریت و جمع آوری پسماند تغییر پیدا کند، گفت: لازم نیست که حتما از روش های اروپایی برای جمع آوری زباله استفاده کنیم، بلکه برخی از شهرهای کشورمان نیز در این امر موفق بودند و تا وقتی که راه در رو در جمع آوری زباله ها وجود دارد، نمی توان مشکلاتی از این قشر را حل کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پیگیری موضوع بریده شدن گوش کودک زباله گرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیگیری موضوع بریده شدن گوش کودک زباله گرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید