10 مقصد گردشگری برای فیلمبرداری

به گزارش وبلاگ رحیمی، برخی از مکان‌ها به طور خاص برای یک فیلم ساخته شده‌اند و تبدیل به یک مقصد توریستی شده‌اند . برخی دیگر بسیار زیبا و غیر معمول هستند که فیلم سازان را از سراسر جهان جذب می‌کنند . لیست exciting را بررسی کرده و مورد علاقه خود را انتخاب کنید . اولین و دومین مکان براساس تعداد فیلم‌هایی که در سال گذشته در آن قرار دارند ، ثبت شده‌است .

10 مقصد گردشگری برای فیلمبرداری

10. جنگ ستارگان Tatooine ، chott el ، صحرا ، تونس را تعیین کرد .
این مجموعه فیلم‌های حماسی ، توسط Ra مارتینو ، هنرمند ، مورد توجه قرار گرفت . ظاهرا ً، مجموعه فیلم از هم جدا نشده است، اما توسط خدمه در صحرا رها شده‌است . این فیلم به وضوح توسط ماسه و باد از بین رفته‌است و شبیه به یک اسکان متروکه در یک سیاره دیگر است .
چرا به آنجا بروی ؟
پس از انتشار عکس‌ها ، طرفداران جنگ ستارگان 11 هزار دلار برای بازسازی این مجموعه ایجاد کرده‌اند . امروزه این سایت توسط توریست‌ها بازدید می‌شود .
9. Zabriskie پوینت ، کالیفرنیا ، آمریکا
Zabriskie پوینت در شرق دره مرگ معروف پیدا شد و چشم‌انداز یک چشم‌انداز را ارائه می‌دهد که در معرض میلیون‌ها سال فرسایش شدید قرار دارد . که به نام کریستین ب نامگذاری شده بود. Zabriskie ، این سایت الهام‌بخش Michelangelo Antonioni ، کارگردان ایتالیایی ، شد که فیلم کلاسیک را در اینجا به ضرب گلوله کشت .
چرا به آنجا بروی ؟
پیاده‌روی از گرند کانیون تا Zabriskie پوینت به همراه برخی از جالب‌ترین مناظر در زمین را به خود اختصاص می‌دهد . هر چه باشد ، این مکان اغلب به عنوان در سراسر دره مرگ شناخته می‌شود .
8. Marloes Sands ، Pembrokeshire ، ولز
ساحل زیبایی سرسام‌آور به تازگی توسط مخاطبان بیشتری کشف شده‌است . سال‌ها است که مردم محلی را جذب کرده‌است ، اما اخیرا ً توجه مردم را به خود جلب کرده‌است و در فیلم برفی سفید و هانتسمن نیز مورد توجه قرار گرفته‌است .
چرا به آنجا بروی ؟
این خلیج دست‌نخورده دارای نمای شگفت انگیزی از دریا و امکانات و خدمات عالی در روستاهای مجاور است ، بنابراین یک تعطیلات خوب برای گردشگران فراهم می‌کند .
7. سنت وینسنت و
این کشور جزیره‌ای با طبیعت شگفت‌انگیز و یک صخره بکر دارد که به بازدیدکنندگان این امکان را می‌دهد که تجربه غواصی زیادی داشته باشند . این مکان پس از فیلم دزدان دریایی کاراییب در اینجا اکران شد .
چرا به آنجا بروی ؟
یک پناه‌گاه آرام ، پناه‌گاه آرام و بدون جمعیت .
6. دهکده Popeye ، مالت
این شهر باستانی که در خلیج لنگر تاسیس شد ، در واقع یک مجموعه برای فیلم "Popeye " بود . این روستا مصنوعی دارای خانه‌های چوبی است که بر روی ساحل فرض شده‌است و مشرف به دریای آبی است. این مکان از آن زمان به یک جذابیت خانوادگی محبوب تبدیل شده‌است !
چرا به آنجا بروی ؟
این روستا با موزه‌ها ، نمایش‌ها ، سواری و سواری به مدت هفت روز در هفته افتتاح می‌شود .
5. Riviera فرانسه ، فرانسه
ریوی فرانسه تنها یک کاهش شگفت‌انگیز طبیعی نیست ، بلکه دارای اهمیت تاریخی نیز می‌باشد . بازدیدکنندگان می‌توانند در یک جا بمانند و یا کل ساحل را مورد بررسی قرار دهند . کان با ستاره‌های فیلم در ارتباط است و از قرن 18 به بعد ، یکی از مکان‌های محبوب برای تعطیلات اشراف است و سن - ژوست از هنرمندان هیپ هاپ است . این فیلم در فیلم آلفرد Hitchcocks با زیبایی آسان و ربکا نشان داده شد .
چرا به آنجا بروی ؟
شهرهای هیجان‌انگیز مختلف ، سواحل بزرگ و شهرهای ساحلی زیبا .
4. "آمالفی "، "آمالفی "، ایتالیا
در ساحل نمادین "آمالفی کوست "، شهر کوچک زیبا of کم‌تر از بقیه در منطقه شناخته شده‌است . در between هیل و Aureo هیل ، در امتداد رودخانه of ، Atrani برخی مناظر بسیار خوش‌منظره را نشان می‌دهد . در ضمن اغلب به عنوان یک مجموعه برای فیلم‌ها و آگهی‌های بازرگانی عمل می‌کند ، چون محیط اطراف ، خیابان ، درختان لیمو و پلکان‌ها بسیار خوش عکس هستند .
چرا به آنجا بروی ؟
این شهر به گستره‌ای از معماری تاریخی از دوره‌های مختلف می‌بالد . امروزه Atrani افرادی را جذب می‌کند که به دنبال زیباترین و beautiful فرار ، دور از یک سر و صدای شهری در یک پناه‌گاه تاریخی هستند . یک ساحل شنی کوچک با آب آبی کریستال وجود دارد که برای استحمام و شنا مناسب است .
3. هابیتون ، نیوزیلند
یکی از موفق‌ترین فیلم sagas ، فرمانروای حلقه‌ها به طور عمده در نیوزیلند فیلمبرداری شد ، که طبیعت غنی آن تنوع موقعیت‌های مختلف را ارائه می‌دهد . هابیتون یک مجموعه ساخته شده‌بود که برای فیلم ساخته شده‌بود . با این حال ،
پس از پایان فیلم برداری ، کسی به این فکر افتاد که این دهکده هابیت را به عنوان جاذبه توریستی ترک کند . و قطعا ً ایده خوبی بود .
چرا به آنجا بروی ؟
بازدیدکنندگان احساس می‌کنند که در اطراف یک روستای Hobbit واقعی قدم می‌زنند . حتی مراتع گوسفند در مزارع هابیتون . این سایت هیجان بیشتری در سفر به نیوزیلند دارد .
2. پاریس ، فرانسه
شهر عشق ، زوج‌هایی را به خود جلب می‌کند که most آخر هفته را در پاریس سپری می‌کنند . اقامت شبانه ، رستوران‌های بزرگ و معماری شگفت‌انگیز آن را به یک درجه عالی تبدیل کرده‌است . تماشای غروب خورشید از برج ایفل و یا پارک کردن تجربه پاریس را فراموش‌نشدنی خواهد کرد ! تعداد بیشماری از فیلم‌های بزرگ در شهر برپا شد .
چرا به آنجا بروی ؟
پاریس یکی از آن شهرهایی است که باید یک‌بار در زندگی دیده شود.

به "10 مقصد گردشگری برای فیلمبرداری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 مقصد گردشگری برای فیلمبرداری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید