298 هزار خودرو پلاک تهران هنوز در شهرستان های استان دیگر هستند

به گزارش وبلاگ رحیمی، استاندار تهران گفت: بر اساس گزارش وزیر راه و شهرسازی 298 هزار ماشین پلاک تهران هنوز در شهرستان های استان دیگر هستند، برای برگشت این افراد پایش، رصد و اقدامات لازم صورت می گیرد.

298 هزار خودرو پلاک تهران هنوز در شهرستان های استان دیگر هستند

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ رحیمی، انوشیروان محسنی بندپی بعد از ظهر سه شنبه در سرانجام جلسه ویدئو کنفرانس با رئیس جمهور گفت: با موافقت رئیس جمهور طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان تهران تا 20 فروردین تداوم خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه این طرح از جامعیت و ویژگی های علمی برخوردار است گفت: فاصله گذاری اجتماعی چرخه بیولوژیک ویروس را به حداقل می رساند که در خانه ماندن، رعایت نکات بهداشتی و عدم حضور در مراکز، تجمعات و سفر برابر با محو این بیماری می باشد.

استاندار تهران با اشاره به اینکه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ و شرق و غرب اعلام کردند با کسانی که بخواهند روز سیزده فروردین در طبیعت و رودخانه ها یا پارک ها باشند برخورد قانونی می شود افزود: توصیه می کنیم که افراد حتماً در خانه بمانند.

وی گفت: روز گذشته 856 خودرو در محورهای تهران شمال، آزادراه تهران قم و جاده قدیم قم برگشت داده شده و 34 خودرو جریمه شدند همچنین یک خودروی توقیفی داشتیم به علاوه در محور فیروزکوه و دماوند 130 خودرو جریمه شدند و 420 خودرو بازگردانده شدند.

استاندار تهران عنوان داشت: با توجه به اینکه بر اساس گزارش وزیر راه و شهرسازی 298 هزار ماشین پلاک تهران هنوز در شهرستان های استان دیگر هستند برای برگشت این افراد پایش، رصد و اقدامات لازم صورت می گیرد.

وی در مورد بیمارانی که بیمه ندارند گفت: 90 درصد هزینه های درمان بیماران کرونایی توسط بیمه و 10 درصد توسط افراد پرداخت می شود اما افرادی که بیمه ندارند طبق دستور رئیس جمهور مقرر شده که به آنها کمک شود تا تخفیفات ویژه برای آنها در نظر گرفته شود یا هزینه ها به حساب دولت صورت گیرد تا بعدها به سازمان بیمه پرداخت شود و طبق مصوبه ستاد ملی همه اتباع خارجی که در کشور زندگی می کنند چنانچه دچار بیماری کرونا شوند، پذیرش آنها در بیمارستان های دولتی رایگان خواهد بود.

محسنی بندپی از پلمب 339 واحد صنفی متخلف طی روز گذشته در استان تهران خبر داد و گفت: برخی افراد هنوز متقاضی سفر و برخی مغازه های غیرضروری نیز مشغول فعالیت هستند که باید اعمال قانون در این طرح با جدیت دنبال شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "298 هزار خودرو پلاک تهران هنوز در شهرستان های استان دیگر هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "298 هزار خودرو پلاک تهران هنوز در شهرستان های استان دیگر هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید