اشنایی با معبد بهشت چین (Temple of Heaven Park)

به گزارش وبلاگ رحیمی، یک واحه آرام از صلح و طراحی کنفوسیوسی در یکی از شلوغ‌ترین مناظر شهری , معبد 267 - هکتار زمین بهشت مطلقا منحصر به فرد است . این مراسم در ابتدا به عنوان یک مرحله وسیع برای مناسک solemn که توسط امپراطور ان دوره , که در اینجا به خاطر برداشت‌های خیر و کفاره دادن در راه خداوند به این مکان , خدمت کرده‌است . به طور دقیق‌تر , یک محراب به جای یک معبد - بنابراین انتظار سوزاندن عود و یا عبادت کنندگان را ندارد .

اشنایی با معبد بهشت چین (Temple of Heaven Park)

این چیدمان که توسط یک دیوار بلند احاطه شده‌است و با یک دروازه در هر نقطه قطب‌نما احاطه شده‌است , نوعی از پارک‌های چینی است , با بی‌نظمی‌های وحشیانه طبیعت تا حد زیادی حذف شده‌است و دست harmonising مردی که در خطوط مستقیم و ترتیبات منظم برجسته می‌شود . این اثر توسط اهداف کنفوسیوسی بزرگ می‌شود , که در آن نیروی انسانی بر روی دنیای طبیعی , نظم و تقارن صورت زده اعمال می‌شود . تعادل و هماهنگی ناشی از آن تقریبا به فراموشی سپرده شده‌است - اما کمی claustrophobic شده‌است . پلیس در حالی که بازدیدکنندگان در میان ساختمان‌های قدیمی , درختان کهن‌سال قدم می‌زنند , در قطار برقی پرواز می‌کنند . حدود 4000 اصله درخت سرو دار ( حدود 800 سال قدمت دارند و شاخه‌های آن‌ها به ستون‌ها تکیه دارند ) و به آسمان پکن در محوطه آویزان می‌شوند .

از بالا , سالن‌های معبد دور و مربع هستند , مطابق با مفهوم " Tianyuan Difang " ( 天圆地方 ) - " بهشت می‌چرخد , زمین مربعی است . همچنین توجه داشته باشید که حاشیه شمالی پارک نیم‌دایره است , در حالی که انتهای جنوبی آن مربعی است . رویکرد سنتی معبد از جنوب , از طریق دروازه Zhaoheng ( 昭亨门 ; Zhaoheng مرد ) ; دروازه شمالی یک afterthought معماری است . نقطه برجسته پارک , و نماد بیجینگ در سمت راست خود , تالار دعا برای Harvests خوب , یک ساختمان شگفت‌انگیز با سقف سه - بنفش بنفش رنگ بر روی یک تراس سه جداره است . ستون‌های چوبی ( که از چوب صنوبر ساخته شده‌اند ) از سقف بدون ناخن یا سیمان استفاده می‌کنند - برای ساختمانی 38 متر ارتفاع و 30 متر قطر , این کاملا یک دستاورد است . در سقف یک اژدها حکاکی شده وجود دارد که نماد امپراطور است . این تالار که در سال 1420 ساخته شد به کربن تقلیل یافت و پس از آن در دوران حکومت of در سال 1889 براثر یک گلوله برق به کربن تبدیل شد . تولید مثل قدیمی براساس روش‌های معماری مینگ سال بعد بنا شد .

پس از ادامه مسیر شمال به مسیر امپراطوری بزرگ , شما به زودی به مقبره امپراطوری هشت‌ضلعی از بهشت خواهید رسید , که در سال 1752 بنا شد و در 1752 اجرا شد , اما با شکل آن , خطوط تالار دعا برای Harvests خوب را منعکس کرد . تالار حاوی قرص‌های of امپراطوران بود که در طول مراسم انقلاب زمستانی به کار گرفته می‌شدند .

دور مقبره امپراطوری بهشت , دیوار اکو است . یک زمزمه می‌تواند به وضوح از یک طرف به گوش دوستان تان در طرف دیگر حرکت کند - مگر اینکه یک گروه تور cacophonous به شما ملحق شود ( زودتر به اینجا بروید ) .

در همان زمان که مقبره سلطنتی بهشت و بازسازی آن در 1740 ساخته شد , به فاصله 5 متر مربع از محراب مقدس محراب 5 متر مربع ساخته شد . بر روی سنگ‌های مرمر سفید که در سه ردیف قرار گرفته‌اند , هندسه آن حول نقطه عطف شماره نه امپراطوری می‌چرخد . اعداد زوج دارای اهمیت آسمانی هستند و نه عدد مختلط تک رقم تک رقمی . طبقه بالا یک موزاییک بزرگ متشکل از نه حلقه است که هر کدام از multiples نه سنگ تشکیل شده‌اند , به طوری که حلقه نهم برابر با 81 سنگ است . پله‌ها و balustrades نیز به طور مشابه در مضرب ده نشان داده می‌شوند . به نظر می‌رسد که صداهای تولید شده از مرکز بالکن بالایی , از the مرمری بالا می‌روند ( the ) می‌توانند پر سر و صدا شوند وقتی که جمعیت به داخل ملحق شوند ) .

در سمت شرقی تالار دعا برای Harvests خوب و با یک سقف دو طبقه سبز , غرفه کشتار حیوانات محل ذبح گاو قربانی , گوسفند , گوزن و حیوانات دیگر بود . امروزه آن بسته‌است و منفعل است اما می‌تواند از بیرون مورد تحسین قرار گیرد . کشیدن از اینجا یک کریدور طولانی را اجرا می‌کند که در آن افراد محلی می‌نشینند و کارت‌های بازی می‌کنند , به رادیو گوش می‌دهند , با صفحه‌کلید بازی می‌کنند , حرکات پایکوبی را تمرین می‌کنند و jianzi بازی می‌کنند , یک بازی of - uppy با یک گوی پر دار وزن دار بازی می‌کنند . فقط در شمال اینجا یک پارک ورزشی بزرگ و بزرگ وجود دارد .
در غرب پارک , موسیقی قربانی در اداره موسیقی الهی تمرین شده‌است , در حالی که گربه‌های وحشی در خندق‌های خشک کاخ Fasting سبز هستند .
دروازه شرقی محبوب‌ترین مکان برای ورود به پارک است , اما صف برای بلیط در دروازه غربی کوتاه‌تر است

به "اشنایی با معبد بهشت چین (Temple of Heaven Park)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشنایی با معبد بهشت چین (Temple of Heaven Park)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید