اخبار اقتصادی

ارزش معاملات بورس کرمانشاه به 7000 میلیارد ریال رسید

به گزارش خبرنگاران، زهرا دفتری امروز چهارشنبه در نشست با خبرنگاران گفت: آمار معاملات هفتگی تالار منطقه ای کرمانشاه در معاملات این هفته تالار منطقه ای کرمانشاه تعداد 237479 هزار سهم و حق تقدم به ارزش 7027905 میلیون ریال معامله شد.

28 بهمن 1397

سفیر اتریش در ایران: تصمیم دولت ما، بهره مندی ایران از برجام است

سفیر اتریش در ایران در دیدار با استاندار قزوین گفت: اراده و تصمیم دولت اتریش، استفاده و بهره مندی ایران از معاهده بین المللی برجام است.

26 بهمن 1397

پشتوانه تحقق پذیری تصمیم دادگاه لاهه، حمایت جامعه بین الملل است

یک وکیل دادگستری با بیان اینکه پشتوانه تحقق پذیری تصمیم دادگاه لاهه، حمایت جامعه بین الملل است، گفت: از آنجا که ایران در توافق هسته ای به تعهدات عمل نموده و آژانس بین المللی انرژی هسته ای برای دوازدهمین بار پایبندی ایران را تایید نموده است، هیچ عقل سلیم...

22 بهمن 1397

سفر وزیر صنعت و سرپرست وزارت کار به کرمانشاه

وزیر صنعت، معدن و تجارت و سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به کرمانشاه سفر کردند.

16 بهمن 1397

آخرین خبر از بودجه 98

آخرین خبرها از تدوین لایحه بودجه 1398 از مصوب شدن بخشنامه بودجه در شورای اقتصاد حکایت دارد، اما هنوز سقف های اعتباری و هزینه ای نهایی نشده است تا بخشنامه جهت برآورد بودجه به دستگاه ها ابلاغ گردد.

13 بهمن 1397

پایش باقیمانده های دارویی میگوهای مزارع پرورشی استان بوشهر

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا عباسی صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت: طرح پایش باقیمانده های دارویی میگو با انجام مراحل نمونه برداری در مزارع پرورشی استان بوشهر اجرا شد.

12 بهمن 1397

تولیدات دامی سمنان با بهره گیری از پژوهشگاه رویان افزایش یابد

به گزارش خبرنگاران، سید شهاب الدین چاوشی ظهر چهارشنبه در نشست شورای عشایری استان سمنان به میزبانی سالن مدیریت بحران استانداری با حضور کرمعلی قندالی رئیس سازمان امور عشایری کشور بابیان اینکه سالانه 400 هزار تن شیر و گوشت از سوی عشایر استان فراوری می گردد،...

6 بهمن 1397

فخیم: ناظم الشریعه جرات عوض کردن لیست تیم ملی را ندارد

کاپیتان تیم مس از شرایط حاکم بر تیم ملی و نحوه انتخاب بازیکنان برتر لیگ فوتسال رضایت ندارد و معتقد است که در این موضوع حق خوری می گردد.

30 دی 1397

بهداد سلیمی: به احترام طرفداران پرسپولیس از حقوقم در این باشگاه گذشتم

قهرمان وزنه برداری المپیک و دنیا می گوید با گذشت پنج سال از قراردادش با پرسپولیس، بخشی از قراردادش را به احترام طرفداران این تیم نگرفته است.

6 دی 1397

رییس انجمن فوتبال هفت نفره: بخاطر تحریمها بسیاری از تیمها به مسابقات آسیایی کیش نمی آیند!

رییس انجمن فوتبال هفت نفره از حضور 4 تیم خارجی در مسابقات قهرمانی آسیا فوتبال هفت نفره به میزبانی ایران در جزیره کیش اطلاع داد و گفت: به دنبال قهرمانی و کسب سهمیه مسابقات جهانی فوتبال هفت نفره هستیم.

23 آبان 1397

قیمت های تخیلی در بازار خودرو، ناظران کجایند!؟

در حالی که دلالان و واسطه های بازار خودرو، قیمت های نجومی و تخیلی برای خودروهای داخلی عنوان می نمایند خبری از سازمان های نظارتی و برخورد با گران فروشان نیست.

3 آبان 1397