اخبار و رویدادها

واکنش علیرضا بیرانوند به زلزله لرستان: وحشتناک بود

به گزارش خبرنگاران، علیرضا بیرانوند درباره زلزله 5/1 ریشتری که ظهر چهارشنبه در فیروزآباد از توابع خرم آباد رخ داد، اظهار کرد: تا به حال در زندگی ام چنین زلزله بزرگی را تجربه نکرده بودم. واقعا وحشتناک بود و من بلافاصله بعد از آغاز زلزله فرزندم را بغل کردم...

14 تیر 1399

داورزنی: ولاسکو یکی از گزینه های تیم ملی والیبال بود، برای استخدام مربی خارجی، مشکل مالی نداریم

رئیس فدراسیون والیبال گفت: یکی از برنامه های ما استفاده از کادر فنی ایرانی و در کنار آن بهره بردن از دانش مربیان خارجی است و به همین دلیل، خولیو ولاسکو یکی از گزینه های لیست ما بود.

13 تیر 1399

خبرنگاران آثار دریابندری در حکم دانشگاهی ارزشمند است

تهران- خبرنگاران- در وصف اینکه او که بود و چه ها کرد، همین بس که بدانیم خیلی ها به این دنیا قدم می گذارند و بعد از مدتی هم با زندگی بدرود می گویند بدون آن که نقشی از خود بر جای بگذارند! درست برعکس نجف دریابندری که نه تنها تأثیر بسیاری بر کار مترجمان همدوره...

12 تیر 1399

خبرنگاران دستگیری جاعلان اسناد ملکی در البرز

کرج - خبرنگاران - رییس پلیس آگاهی البرز از دستگیری متهمانی که به وسیله سایت های خرید و فروش کالا تحت عنوان رهن و اجاره خانه با جعل اسناد ملکی اقدام به رهن و اجاره ملک های مسکونی با ارقام میلیونی در استان های البرز و قزوین می کردند اطلاع داد.

11 تیر 1399

اتهام دوباره آمریکا به چین ، پمپئو: مدرک داریم؛ کرونا در آزمایشگاه ووهان تولید شده است

وزیر امور خارجه آمریکا می گوید شواهدی محکم در دست دارد که نشان می دهد ویروس کرونا در آزمایشگاهی در شهر ووهان چین تولید شده است.

11 تیر 1399

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره فعالیت سازمان اقتصادی

به گزارش خبرنگاران، سایت فدراسیون فوتبال نوشت: طرح تشکیل سازمان اقتصادی فوتبال ایران به عنوان یکی از موضوعات مهم همواره مورد توجه فدراسیون فوتبال بوده است. به همین منظور، بسط طرح سازمان اقتصادی فوتبال با در نظر دریافت برنامه ها و چشم اندازهای موثری...

10 تیر 1399

تجهیز کارگاه چیست؟ تعریف آن در شرایط عمومی پیمان و نکات اجرایی

در پروژه های ساختمانی عملیات های مختلفی به اجرا در می آیند که هر یک به نحوی تاثیر خود را بر هزینه ها و فرایند اجرای پروژه می گذارند. تجهیز و برچیدن کارگاه نیز از جمله پارامترهای مهم و تاثیر گذار هستند. تجهیز کارگاه می تواند تأثیرات مستقیم و غیرمستقیم قابل...

8 تیر 1399

یاوه گویی پمپئو درباره ایران

ایرنا نوشت: مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا روز چهارشنبه گفت: ایالت متحده پس از خاتمه یافتن محدودیت های تسلیحاتی سازمان ملل، اجازه نمی دهد که ایران بتواند تسلیحات نظامی خریداری کند.

7 تیر 1399

ارتباط تلفنی مشترکان 5 مرکز مخابراتی دچار اختلال شد

به گزارش خبرنگاران، عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات شهید بهشتی اسلامشهر، شهرک انقلاب پاکدشت، شهید دیالمه، شهید عاطف و شهید مدنی در حال اجرا است.

6 تیر 1399

کارگاه آموزش شال بافی در خلخال برگزار می شود

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: کارگاه آموزش شال بافی مرکز آموزش صنایع دستی خلخال تجهیز و راه اندازی شده و امسال در ایام پساکرونا فعالیت های آموزشی خود را آغاز می کند.

5 تیر 1399

مهدی: امیدوارم تا پایان هفته تاریخ آغاز لیگ را اعلام کنیم

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: فقط می توانم امیدواری ام را به این شکل اعلام کنم که طی این هفته زمان احتمالی آغاز رقابت ها لیگ برتر را معین کنیم.

3 تیر 1399

شگفتی پایگاه اینترنتی ام اس ان از مهار کرونا در ایران با وجود تحریم ها

پایگاه اینترنتی متعلق به شرکت مایکروسافت از موفقیت ایران در مهار ویروس کرونا با وجود تحریم های گسترده آمریکا ابراز تعجب و تحسین کرد.

2 تیر 1399

حساسیت های فصلی بر روی کرونا تاثیر دارد؟

البته تفاوت های بسیاری نیز بین این دو وجود دارد که در درجه اول مبتلایان به آلرژی می توانند با توجه به موارد اختلاف خیالشان راحت باشد و دغدغه و استرس کرونا را نداشته باشند.

1 تیر 1399

اطلاعیه شماره یک وزارت اقتصاد دربارهETF؛ جزئیات واگذاری به جامانده سهام دولت در 3 بانک و دو بیمه

خبرنگاران: معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت اقتصاد اطلاعیه واگذاری به جامانده سهام دولت در بانک های ملت، صادرات، تجارت و بیمه های البزر و اتکایی امین را منتشر کرد.

31 خرداد 1399

ثبت رکورد مسمومیت در آمریکا با استفاده از راه حل ترامپ برای مقابله با کرونا

اورژانس یکی از ایالت های آمریکایی از ثبت رکورد بیش از 100 نفر به دلیل مسمومیت با مواد شوینده و سفیدکننده برای درمان کرونا که یکی از راهکارهای پیشنهادی رئیس جمهوری این کشور بوده، خبر داده است.

30 خرداد 1399

بهره برداری از 5 اقامتگاه بوم گردی در شهرستان کلاله

رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کلاله از بهره برداری از پنج اقامتگاه بوم گردی در این شهرستان طی سال جاری خبر داد.

29 خرداد 1399

رباتی که از کادر درمان در مقابل کرونا محافظت می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از انگجت، ربات اسپات که در شرکت بوستون دینامیکز ساخته شده، قابلیت های مختلفی دارد. می تواند در دفتر کار راستا خود را بیابد، در را باز نگه دارد و یک ریکشا را دنبال خود بکشد، اما جالب ترین و جدیدترین ویژگی آن احتمالاً قابلیت مراقبت...

29 خرداد 1399

طرح جدا سازی کاخ صفی آباد مازندران اجرایی می گردد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران گفت: طرح جداسازی ساختمان کاخ صفی آباد از مجموعه اصلی، پس از تأیید با نظارت اداره کل استان، شروع خواهد شد.

28 خرداد 1399

تفریح مردم در دوران شیوع کرونا

نتایج یکی از نظرسنجی های جدید ایسپا نشان می دهد 63.8 درصد از مردم در دوران تعطیلات عید و تعطیلات دیگر به خاطر شیوع کرونا، بیشتر به تماشای تلویزیون پرداخته اند.

26 خرداد 1399

خبرنگاران افتتاح نمایشگاه مجازی کاریکاتورهای کرونا در تبریز

تبریز- خبرنگاران - نمایشگاه مجازی کاریکاتورهای کرونا با پنجاه اثر از هنرمندان این عرصه در تبریز کار خود را شروع کرد.

26 خرداد 1399
تعداد: (593)