طراحی گرافیکی و چاپ

خبرنگاران نماینده اردکان به دیدار پیشکسوت عرصه خبر رفت

یزد - خبرنگاران - به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار، نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی و رییس اداره فرهنگ ارشاد اسلامی شهرستان از حاج سید علی اکبر کلاهدوزان، پیشکسوت عکاسی و عرصه خبر عیادت کردند.

9 مهر 1399

چراغ سبز قاضی آمریکایی برای چاپ کتاب جنجالی بولتون

فارس نوشت: قاضی آمریکایی با وجود تلاش کاخ سفید برای جلوگیری از انتشار کتاب مشاور امنیت ملی سابق آمریکا، چاپ این کتاب را مجاز دانست.

10 شهریور 1399

Ps5 یا Xbox X؟ مزایا، معایب و قیمت احتمالی

خبرنگاران: بعد از چندبار برآورد مراسم رونمایی از پلی استیشن5 برگزار گردید، در این مطلب به مقایسه سری جدید پلی استیشن و ایکس باکس پرداختیم و قیمت احتمالی آن ها را هم آنالیز نموده ایم.

31 مرداد 1399

جسارت پاسخ به پرسش های جنسی فرزندتان را داشته باشید

به گزارش خبرنگاران، تربیت جنسی، فرایندی است که طی آن نگرش ها، باورها و ارزش ها در کودک شکل می گیرد و در تمام طول عمر بر موضوعات مهمی مثل روابط بین فردی و عاطفی، صمیمیت، هویت و گرایش جنسی او تأثیرگذار است. در فرایند تربیت جنسی، رفتارها و مهارت های والدین...

25 مرداد 1399

از مصاحبه، سلام بدون جواب و صدای شاتر دوربین...

خبرنگاران/اصفهان فوتبال همواره برای زوج های جوان بهانه ای برای دعواهای خانوادگی نیست، بلکه گاهی ممکن است ابعاد ورزشی یا فرهنگی آن موجب شکل گیری داستانی تازه و اتفاقاتی مبارک باشد.

2 خرداد 1399

خبرنگاران ملایر با 50 المان نوروزی به پیشواز بهار رفت

همدان- خبرنگاران- شهردار ملایر گفت: در آستانه فرا رسیدن سال نو بیش از 50 المان نوروزی به همت سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری طراحی و در میادین مختلف شهر نصب شد.

17 اردیبهشت 1399

محققان حسگر های کاغذی برای تشخیص سریع بیماری عفونی ساختند

محققان حسگر کاغذی ساختند که با استفاده از آن می توان نوعی بیماری عفونی را به سرعت شناسایی کرد، این فناوری با هزینه کم و سرعت و حساسیت بالا قابل استفاده است.

7 اسفند 1398

فتحی: مجازات حبس در نظام کیفری بیش از استانداردهای جهانی است

یک عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بعضی مخالفت ها با طرح تقلیل مجازات حبس تعزیری گفت که در نظام کیفری ایران از مجازات حبس بیش از استانداردهای جهانی استفاده شده است.

12 دی 1398

اذعان پنتاگون به عقب ماندگی آمریکا در زمینه تسلیحات فراصوت

سخنگوی وزارت دفاع آمریکا در مصاحبه ای به عقب ماندگی این کشور در زمینه تسلیحات فراصوت و پیشی دریافت روسیه در این زمینه اذعان کرد.

10 دی 1398

دانشجوی دانشگاه حکیم سبزواری راهکاری برای پیش بینی وقوع بیماری صرع پیدا کرد

دانشجوی دانشگاه حکیم سبزواری در همکاری مشترک با محققان دانشگاه آلمانی Otto-von-Guericke-Universität ایده جدیدی برای پیش بینی وقوع تشنج ارائه کرد.

10 دی 1398

روحانی: آمریکایی ها به روشنی فهمیده اند تحریم راستا پیروزمندانه ای نیست

رئیس جمهوری در جلسه عصر یکشنبه هیات دولت ضمن گرامیداشت فرارسیدن 13 آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی گفت: 13 آبان از یک سو یادآور حضور فداکارانه دانش آموزان در حرکت حق جویی و استقلال طلبی مردم ایران و از سوی دیگر به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری...

3 دی 1398